Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Учні Вергунівської школи долучилися до акції "Національний тиждень читання". Гасло
тижня - " Бути своїми", що означає зв'язок між поколіннями, демонструє силу єднання українців. Це прекрасна можливість нагадати про важливість читання. Учні 7 класу відчули доторк поетичного слова авторів, прочитали вірші, дізнали їх зв'язок із сьогоденням.

11 грудня 2023 о 11:37 | Бирюк Є. Ю. | no comments

З 4 грудня по 10 грудня 2023 року проходить Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція "Національний тиждень читання", мета якої - консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду
Цьогорічне гасло Акції -"Бути своїми" означає зв'язок між поколіннями, між відомими літераторами й нами, читачами.
Вчитель зарубіжної літератури Старінцева С.П. організувала читання вголос улюблених творів різноманітних тематик. До читання доєдналися як учні різних класів так і вчителі

11 грудня 2023 о 11:08 | Бирюк Є. Ю. | no comments

5 грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера, встановлений 1985 року резолюцією Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй з метою спонукати людей брати участь у діяльності в ім’я економічного і соціального розвитку.
Україна — країна волонтерів, адже понад 80% українців у тій чи іншій формі взяли і продовжують брати участь у волонтерському русі.
Учні нашого закладу освіти виготовили листівки і обереги для захисників та захисниць, написали листи.

6 грудня 2023 о 11:20 | Бирюк Є. Ю. | no comments

Вивчаючи тему "Українська література доби Ренесансу і доби Бароко", здобувачі освіти 9 класу Вергунівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів готували проєкти "Книгодрукування", "Освіта", "Братства" та успішно захистили їх.
Заняття в групах на уроках української та зарубіжної літератури дає змогу учням набути навичок, необхідних для спілкування та співпраці.

11 листопада 2023 о 11:48 | Бирюк Є. Ю. | no comments

01.10. 2023 до Дня захисника і захисниць та до Дня козацтва на міні-стадіоні у с. Клепачах відбувся футбольний поєдинок між збірними командами сіл Клепачів, Вергунів і Шишаків.
Команда села Вергуни здобули І місце в турнірі.
Вітаємо з перемогою!

11 листопада 2023 о 11:44 | Бирюк Є. Ю. | no comments

"Козацькі забави" у Вергунівській ЗОШ до Дня захисника і захисниць України та до Дня Українського козацтва.
Школярі, разом з класними керівниками відправилися на галявину.А там веселі ігри для малечі,спортивні змагання для старших і смачнющі страви на вогнищі...

11 листопада 2023 о 11:41 | Бирюк Є. Ю. | no comments

27 вересня 2023 року голови первинних профспілкових організацій освітніх закладів Хорольськоі громади провели виїздний семінар- практикум на базі Шишаківськоі ЗОШ І-ІІІ ступенів Хорольськоі міської ради.
А також ознайомилися з визначними історичними місцями нашого краю- Вергунівською церквою та відвідали "Музей історії села" у Вергунівській ЗОШ І-ІІ ст.

11 листопада 2023 о 11:37 | Бирюк Є. Ю. | no comments

Щорічно 19 вересня Хорольщина відзначає День визволення від фашистських загарбників, адже саме в цей день 1943 року територія Хорольщини була визволена.
Не залишили без уваги цей день колектив Вергунівської школи,віддали шану невмирущому подвигу,данину вдячності героям війни 1941-1943 р. покладанням квітів.

11 листопада 2023 о 11:35 | Бирюк Є. Ю. | no comments

Піклування про ментальне здоров'я має перетворитися на щоденну звичку. Провідником на цьому шляху покликана стати комунікаційна компанія,яка стартувала в межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я, ініційованої першої леді України Оленою Зеленською.
Хвилинки ментального здоров’я – «психологічний щит самодопомоги» для учнів Вергунівської школи

11 листопада 2023 о 11:34 | Бирюк Є. Ю. | no comments

Щоб навчити цінувати власне здоров’я,виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в школі щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень. Не виключенням став і цей рік. До проведення заходу долучилися не лише учні, а й вчителі школи.
Участь брали учні старших класів. Перемогу здобула команда "Футболістів".

11 листопада 2023 о 11:30 | Бирюк Є. Ю. | no comments

Веселі старти відбулися також між учнями другого та третього класів. Перемогла ДРУЖБА.

11 листопада 2023 о 11:29 | Бирюк Є. Ю. | no comments

Сьогодні наша країна відзначає ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. День пам’яті захисників України відзначається саме 29 серпня, оскільки цього дня в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час збройного конфлікту на Донбасі.
Відважні українські воїни стали символом гідності. Кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши життя за Україну.
Ми всі у вічному боргу перед матерями й батьками за те, що вони виростили мужніх і сміливих патріотів. І схиляємося перед дітьми, які втратили батьків.
Сьогодні у молитвах згадали за тих, хто віддав своє життя за Україну. Вічна пам'ять Героям!

11 листопада 2023 о 11:26 | Бирюк Є. Ю. | no comments

Перейдіть за посиланням для перегляду презентації

18 липня 2023 о 13:22 | Бирюк Є. Ю. | no comments